TC Kimlik Numarasına 19.000 TL Ödenecek! Duyuru Yapıldı!

Kimlik numarası üzerinden başvuru yaparak, sizlerde 19000 TL ay sonuna kadar alabilirsiniz.

TC Kimlik Numarasına 19.000 TL Ödenecek! Duyuru Yapıldı!

19000 TL'ye kadar ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Denizbank ile birlikte Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları bu kampanyalarda 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. Sadece TC kimlik numaranız üzerinden başvuru yaparak gelir belgesiz olarak alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların iki banka üzerinden de kredi başvurularını gerçekleştirmeleri halinde 19000 TL'ye kadar ödeme alabileceği haberi verildi. Kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulamada, banka kredi notu ve kredi siciliyle birlikte daha önceki banka, çalışmalarınız incelenir ve sizlerin ne kadar ona yazdığı hakkında bilgiler verilir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm bireysel müşterilerin kimlik numaraları üzerinden yapacakları işlemlerde 5 dakikada sonuç verileceği açıklandı.

19000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Tc Kimlik numaranız üzerinden ödeme almak istiyorsanız ve Denizbank veya Yapı Kredi Bankası hesabınızın olması durumunda, şubelere gitmeden işlem yapmak istiyorsanız, bankaların internet şubesini kullanabilir, şubelere gitmeden kredi onayı alıp hesabınıza bu ödemeyi yapabilirsiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden SMS ile de başvuru yapabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların banka müşterileri olmamaları durumunda SMS ile başvuru daha önemli olmaktadır. Denizbank üzerinden SMS ile kredi almak için kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına, Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi başvurusu için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihine 44 11 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler