TC Kimlik Numarasına 100.000 TL Ödeme Oluyor: Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlar Aldı

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte 100000 TL'ye kadar ödeme haberi geldi.

TC Kimlik Numarasına 100.000 TL Ödeme Oluyor: Son Rakamı 0-2-4-6-8 Olanlar Aldı

Tc kimlik numaramız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni ihtiyaç kredisi kampanyası sizlere, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından duyuruldu. Bankalar üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faizlerle bu iki banka tarafından verilecek. 100 bin TL'ye kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, uygun faizlerden yararlanarak bu bankaların yapmış oldukları kredi kampanyalarına katılabilirler ve diledikleri zaman ödeme alabilirler.

2 banka tarafından da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar, yapmış oldukları kampanya ile birlikte hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olarak kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız, bankaların yapmış olduğu kredi kampanyasına katılmak için 5 dakika içerisinde internet üzerinden başvuru gerçekleştirebilir ve kimlik numaranız üzerinden onay alıp almadığınızı görebilirsiniz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak işlem yapabiliyor. 32 80 numarasına kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak gönderen tüm vatandaşlara hemen sonuç veriliyor.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bankanın mobil uygulaması ve internet sitesini kullanarak daha avantajlı kredi kampanyalarına katılabilir. Bankanın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak dolduran vatandaşlara 100000 TL ödeme verilir.