TC kimlik numarası son rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8 olanlara ödeme olacak! 30.000 TL ödeme hemen alın!

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen ödeme verileceği ve 30000 TL hesaplara yatırılacağı açıklandı.

TC kimlik numarası son rakamı 1-2-3-4-5-6-7-8 olanlara ödeme olacak! 30.000 TL ödeme hemen alın!

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz 50000 TL ihtiyaç kredisi ödemesinde sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek, hemen işlem yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman işlem yapabilir ve Denizbank'ın başlatmış olduğu kampanya ile birlikte ihtiyaç kredinizi hesaba yatırabilirsiniz. Denizbank, hesabı olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden de işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir ve kredi kullanabilmektedirler.

Denizbank, hem SMS ile hem de ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi ödemesi verirken, 30000 tele kadar kullanacağınız tüm kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak sizlere işlem yapmaktadır.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURU

Denizbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor ve kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların kredi puanı 1400 ve üzerinde olması, banka tarafından isteniyor. Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen kimlik numaranız üzerinden sorgulamanızı yaparak, kredi kullanabilirsiniz.

DenizBank, SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka 32/80 numarasına Kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak gönderin. 30.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka kredi değerlendirmesini hızlı bir şekilde yapacak ve sizleri anında kredi sonucunu söyleyecektir.

DenizBank SMS kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere olumlu yanıt verirse bu olumlu yanıtlı olan mesajı alıp ve kimliğinizi alarak en yakın DenizBank şubesine giderek bu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu onayı aldıktan sonra İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız, internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurunuz yapmanız mümkündür.