TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara ödemeler devam!!! 15.000 TL ödenecek

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara ödemeler devam!!! 15.000 TL ödenecek

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Yapı kredi bankası nakit kredisini hemen duyurdu! Nakit ödemeleri alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, Yapı Kredi Bankası, 15.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

Yapı Kredi Bankası mayıs ayı içerisinde başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak vatandaşlara kredi imkanı sunacaktır. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere 15000 TL'ye kadar yaş kredisi başvurusunda bulunmadı. yapı Kredi Bankası mayıs ayı içerisinde vereceği bu kredi kampanyasında özellikle bireysel olur, hızlı bir şekilde işlem yaparak, kredi sonucunu hemen sunacaktır.

Yapı Kredi Bankası’na Kredi Başvurusu

Sadece TC kimlik numarası verilmesi ile Yapı Kredi Bankası vatandaşlara 50 bin TL tutarında kredi kampanyası sunuyor. SMS yöntemi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına bireysel yazarak boş bırakılır, TC kimlik numaranızı yazarak boş bırakılır.

Aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4411 numaraya gönderilir. Gönderilmiş olan mesaj sonrasında banka tarafından hızlı bir şekilde geri dönüş yapılır. Kredi sonucunun yanı sıra onaylanan kredi tutarı sizlere iletilir. Bankanın olumlu sonuç bildirmesi üzerine banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte giderek kredi başvurunuzu tamamlayarak onaylanmış krediye hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankanın sunmuş oluğu kredi imkânından faydalanmak için sizlerde başvurunuzu yapabilirsiniz.