TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 5000 TL ödeme verildi! Banka hesaplarınızı kontrol edin!

Kimlik numaranız üzerinden sizler de 5000 TL'ye kadar ödeme alabilir ve bu bankanın yapmış olduğu kampanyaya katılarak, acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 5000 TL ödeme verildi! Banka hesaplarınızı kontrol edin!

Kimlik numarası üzerinden 5000 TL kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan yeni kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı. Kimlik numaranız üzerinden sizlerde 5 bin TL kadar ödeme almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olarak kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve ödemelerinizi, hemen aynı gün içinde alabilirsiniz. Emekli maaş hesabı üzerinden bireysel müşteriler de sigortalı olarak çalışmış oldukları iş yerlerine göre alabilecekleri bu kredi ödemelerini Akbank üzerinden alabilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere 5000 TL'ye kadar hızlı birşekilde ödeme verilmektedir.

AkBank 5000 TL acil ihtiyaçlarınız için kimlikle kredi

5000 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarınız için Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi, internet sitesi üzerinden ve banka şubesinden yapılıyor. Banka şubesine gittiğiniz zaman sadece kimliğinizle giderek başvuru yapabiliyorsunuz. Kimliğinizi verdikten sonra kredi notu sorgulaması yapıldıktan itibaren banka onay verirse bu sefer sigorta durumunuza bakılacaktır.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Emekli olanların da bankaya maaş taşımaları istenecektir. Özellikle emekli kişiler düşük kredi notu olduğu için onay alamıyorsa, Akbank şubelerine maaş taşıyarak 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Akbank üzerinden alınacak kredilerde banka en fazla 36 ay vade imkanı sizlere sağlıyor. İlk taksit ödemenizi diğer bankalar da olduğu gibi Akbank üzerinden de 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz.