TC kimlik numarası ilk rakamı 4-5-1-2-3-6-8 olanlar dikkat! Başvuru yaparak ödeme alınacak!

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemesi yapacak olan banka açıklandı.

TC kimlik numarası ilk rakamı 4-5-1-2-3-6-8 olanlar dikkat! Başvuru yaparak ödeme alınacak!

Acil ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi kimlik numaranız üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri, istediğiniz zaman alabileceğiniz şekilde hazırlandı.

QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada 50000 TL kadar ödeme almak isteyen kişiler kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi işlemleri de hemen aynı gün içinde alabilmektedir.

TC Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olarak hemen işlemlerinizi yapabilir ve kredi notunun yüksek olması durumunda onay alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu...

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi başvurularını yaparak uygun faizlerle ödeme alabiliyor. 5 dakika içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi ödemesi alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen kişilere uygun faizlerle ödemeler hızlı bir şekilde veriliyor. Kredi işlemleri uygun faiz oranları ile birlikte olması durumunda kimlik numaranızı 50 30 numarasını mesaj olarak göndererek, hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlara uygun faizlerle hemen aynı gün içinde ödeme veriliyor.

QNB Finansbank Mobil uygulaması üzerinden de işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere, özelliklede ilk müşteri olmaları durumunda 1.39 faiz oranları ile birlikte 50000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. bankanın resmi internet sitesine girerek, kampanyalar hakkında detaylı bilgileri alabilir başvurunuzu yine internet sitesi üzerinden yapabilir, kredi kullanmanız durumunda da hangi faiz oranlarından yararlanacağınzı görerek hesaplama yapabilirsiniz.