TC kimlik numarası ile 43000 TL ödeme alınacak banka açıklandı! Şubat 25'e kadar sürecek

Kimlik numarası ile 36 ay vadeli 43000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlara uygun olmaları durumunda kredi verecek olan Banka açıklandı.

TC kimlik numarası ile 43000 TL ödeme alınacak banka açıklandı! Şubat 25'e kadar sürecek

43000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz, sizlerde İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 43000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan vatandaşlara belirli şartlar uygun olursa kredi ödemesi veriliyor.

Tc Kimlik numaranız üzerinden 43000 TL'ye kadar kredi kullanabileceğiniz Yapı Kredi Bankası, sizlere bu kampanya cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da başvuru yapma imkanı sunarken, kredi notu yüksek olan tüm vatandaşları, onay vereceğini açıkladı. Bu ay sonuna kadar devam edecek olan kampanyalarda 43000 TL kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu uygun olması isteniyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası müşterisi olması durumunda hiçbir şekilde zorluk olmadan yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurusunu gerçekleştirebilir. 43000 TL kredi onayı alması durumunda 36 ay vadeli krediyi kendi hesap numarasına yatırabilir.

SMS KREDİ

Sms ile de kredi başvurusu yapabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde hemen sonuç olabiliyor ve kredi kullanmak için banka şubelerine gidebiliyor. 43000 TL kredi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra SMS Kredi Servisi numarası olan 44 11 numarasına göndermeniz yeterli olacak.