TC kimlik numaranızı yazarak, bu hafta 50 bin TL ödeme yapılacak

T.c kimlik numaranız üzerinden bu hafta içerisinde 50.000 TL'ye kadar ödeme alacağınız banka kredi kampanyası başladı.

TC kimlik numaranızı yazarak, bu hafta 50 bin TL ödeme yapılacak

Denizbank tarafından başlatılan yeni kampanyada bu hafta içerisinde başvuru gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için 50.000 TL t.c kimlik numaraları üzerinden ödeme verileceği açıklandı. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşların banka kredi notu 1500 ve üzerinde olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak bu bankadan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Denizbank yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi verirken başvuru yapacak olan vatandaşlara ise düşük faizli kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vereceğini açıkladı.

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak İstediğiniz zaman 50.000 TL ödeme alıp almadığınızı görebilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin.

32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç alacağı bu kampanya aynı zamanda DenizBank'ın kendi mobil uygulaması olan deniz mobil uygulaması üzerinden de hesabı olan vatandaşlara 7/24 verilmektedir. Denizbank üzerinden t.c kimlik numarası sorgulaması aracılığı ile birlikte alabileceğiniz bu krediler de bu hafta içerisinde başvuru yapan tüm vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte bireysel tüketici kredisi kullandırılacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler