TC kimlik numaranızı söyleyin: 40.000 TL ödeme alın kampanyası uzadı!

Kimlik numarasını mesaj atarak, 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, kampanyanın şubat ayına kadar uzatıldığı açıklandı.

TC kimlik numaranızı söyleyin: 40.000 TL ödeme alın kampanyası uzadı!

Kimlik numarasını mesaj atarak, 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, kampanyanın şubat ayına kadar uzatıldığı açıklandı. Kimlik numarası üzerinden sizlerde mesaj atarak, nakit kampanyasına katılmak istiyorsanız, Denizbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan kampanyaya katılabilirsiniz. Tc kimlik numaramız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte bu iki banka üzerinden dilediğiniz zaman ödemeler gerçekleştiriliyor ve ihtiyaç kredisi ödemesi almanıza imkan sağlanıyor. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirirken, Denizbank ve Finansbank, hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. Sms ile kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, cebimde kredi kampanyası numarası olan 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde sizlere söylenir bene kadar onay aldığınızı görüp, en yakın bankadan kredi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya bu bankanın internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. QNB Finansbank vermiş olduğu tüm kredilerde sizlere uygun faiz oranları ile birlikte 40000 TL kadar ödeme yaparak, 36 ay vadeli kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.