TC kimlik numaranız ile kontrol edebilirsiniz, 19.000 TL ödeme yatmış olabilir…

19000 TL'ye kadar ödeme alıp almadığını kontrol etmek isteyen vatandaşlara, Akbank üzerinden duyuru paylaşıldı.

TC kimlik numaranız ile kontrol edebilirsiniz, 19.000 TL ödeme yatmış olabilir…

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde sorgulama yaparak, 19000 TL'ye kadar ödeme alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada bireysel kredi ihtiyacı olan tüm vatandaşların kendi banka hesabı olması durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden ne kadar kredi onayı aldıkları hakkında bilgiler vermektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte bireysel müşteri olarak başvuru yapan tüm vatandaşlara, Akbank kredi imkanı sağlıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası...

Akbank üzerinden yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kredi notu: 1400 ve üzerinde olması isteniyor. 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her kişi başvuru yapmak için bu bankanın sistemlerini kullanabilir, oturdukları yerden ne kadar ona yazdıklarını görebilir.

Akbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Akbank ihtiyaç kredisi ödemesi verildikten sonra 19000 TL kredi ödemesi, Akbank Direkt uygulaması üzerinden hesaplarına yatar ve aynı zamanda banka sizlere kredi kartı vermektedir.

Akbank üzerinden 19000 TL'ye kadar kredi onayı alıp almadığınızı öğrenmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden atacağınız bir mesaj ile birlikte de kredi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazdıktan sonra boşluk bırakarak, 19000 yazıp, bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir ve bu şekilde kredi başvurusunda bulunabilir.