TC kimlik ile ve Yeni kimlik ile Akbank üzerinden 30.000 TL ile 100.000 TL arasında ödeme yapılıyor

Akbank üzerinden yapılan yeni kampanyada, yeni kimliği olan vatandaşlara 30000 ve 100000 TL arasında kredi ödemesi gerçekleştiriliyor.

TC kimlik ile ve Yeni kimlik ile Akbank üzerinden 30.000 TL ile 100.000 TL arasında ödeme yapılıyor

Akbank üzerinden yapılan yeni kampanyada, yeni kimliği olan vatandaşlara 30000 ve 100000 TL arasında kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlamaya devam edecek. 30000 ve 100000 TL arasında kredi almak isteyen tüm vatandaşlar hemen ödeme verecek olan Akbank, yapılan bu kampanyada, yeni kimliği olan kişilere destek olacağını açıkladı. Eski kimliği olan kişiler artık bankalardan işlem yapamadığı için kredi kullanmak isteyen kişilerin yeni kimliğiyle birlikte Akbank üzerinden yapacakları tüm işlemlerde kredi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Akbank, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödeme gerçekleştiriliyor. Akbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilir ve kredi ödemelerinize hemen aynı gün içinde hesaba yatırabilirsiniz. Akbank kredi kampanyası dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç vermektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşların belirli şartları uygun olarak kredi ödemeleri hemen gerçekleştirilir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Akbank, SMS ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacaktır.