TC kimlik ile ödeme yapılacağı kesinleşti: 60.000 TL nakit ödemesi verilecek

Kimlik numaranız üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 60000 TL nakit kredi ödemesi alabiliyorsunuz.

TC kimlik ile ödeme yapılacağı kesinleşti: 60.000 TL nakit ödemesi verilecek

Kimlik numaranız üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 60000 TL nakit kredi ödemesi alabiliyorsunuz. Denizbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında bireysel kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirli şartları uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde aynı gün içinde banka hesaplarına yatırılacak ve Denizbank üzerinden 60000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanmamıza olanak sağlanacaktır.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 60000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verilmektedir. Denizbank 60000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına kolay bir şekilde başvuru nasıl yapılır?

Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmeye devam edecek. Denizbank kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi alabilir ve başvurularını SMS ile hemen yapabilir.

Banka müşterisi olmamanız durumunda, TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde ne kadar onay olduğunu görebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusu yaparak onay alan vatandaşların banka hesabı olması durumunda mobil uygulama üzerinden olmaması durumunda ise en yakın DenizBank şubesine giderek mesai saatleri içerisinde bireysel müşteri temsilcisiyle kredi kullanabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler