TC kimlik ile ödeme! TCKN üzerinden Akbank 30.000 TL net ödeme verdi!

Akbank, resmi internet, kesi üzerinden yapılan yeni duyuruda başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Akbank uygun faizlerle kredi ödemesi verecek.

TC kimlik ile ödeme! TCKN üzerinden Akbank 30.000 TL net ödeme verdi!

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde, Akbank aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, Akbank'ın başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabilirsiniz. Yapılan bu kampanyalara katılarak, 36 ay vadeli kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen, yeni kredi kampanyasında 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilecektir.

Cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi kampanyalarına katılabileceğiniz ve kredi, başvurularını bu şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi ödemeleri, sizleri, Akbank Direkt uygulaması üzerinden ve banka internet şubesi üzerinden verilir. ACİL ihtiyacı olan tüm vatandaşlar nakit kredi ödemelerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, kredi puanına bakarak hemen bu bankadan işlem yapabilmektedir.

Tc Kimlik numaranız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Tc Kimlik numaranız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 30000 TL'ye kadar kredi ödemelerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi hızlı bir şekilde hesaplarınıza hemen yatırabilirsiniz.

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank'ın SMS ile sizlere vermiş olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank, SMS ile başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler