TC kimlik ile Denizbank şubelerinden 37.000 TL ödeme alacaksınız! 3 ay ertelemeli olacak

Kimlik numaranız üzerinden DenizBank şubeleri aracılı ile birlikte 37000 TL'ye kadar kredi ödemesi alabileceksiniz.

TC kimlik ile Denizbank şubelerinden 37.000 TL ödeme alacaksınız! 3 ay ertelemeli olacak

Denizbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 37000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 37000 TL kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte hesaplara yatırmaktadır.

Denizbank 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için belirli politikalara uygun olarak kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştiren bankalardan birisidir.

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanya katılarak sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi başvurularınızı buradan gerçekleştirdikten sonra 37000 TL kadar ödeme alabilirsiniz. Denizbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar üzerinden kredi ödemelerini cep telefonları üzerinden yapıyor.

Banka şubelerine gitmeden de Denizbank şubeleri üzerinden de istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

37000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

37000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar, Denizbank müşterisi olması durumunda, Denizbank, mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan başvuru yapabilir. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar, belirli politikalara uygun olarak kredi işlemlerine hemen yapabilmektedir.

Sms ile kredi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler