TBMM geçti! Son dakika: Emeklilere bugünden sonra ek ödemeler hesaplarda görülecek

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, devlet destekli onay alabileceksiniz.

TBMM geçti! Son dakika: Emeklilere bugünden sonra ek ödemeler hesaplarda görülecek

Emekli maaş alan vatandaşlara verilecek olan ek ödemeleri ile ilgili duyuru paylaşıldı ve nakit ihtiyacı olan tüm emeklileri için uygun faiz oranları ile birlikte kamu bankaları üzerinden destek verileceğini, resmi internet siteleri üzerinden duyuruldu. Emekli olan kişiler için yapılan ek ödemeler şubat ayı sonuna kadar devam edecek ve emekli maaş alan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi kullandırılmlarına olanak sağlanacaktır.

Kamu bankaları ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında başlatmış oldukları ek ödemelerin kredi kampanyalarında nakit kredi kullanacak olan tüm emeklilere hemen acil ihtiyaç kredisi kullandıracak. Başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları, kamu bankaları üzerinde olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, bu kişilere ödeme vereceğini açıkladı.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kamu bankaları üzerinden alacağınız ek ödeme limitleri de belli oldu. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, bankaların üzerinden nakit kullanabilirsiniz. 50000 TL kadar kullanacağınız bu nakit kampanyalarına katılacak olan kişileri maaş müşterileri olma şartı altı çiziliyor.

BAŞVURU

Emekli, hesabın üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 50000 TL kadar ödeme alabilirsiniz. Alacağınız nakit kampanyasından faydalanacak olan kişilere devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırılarak daha yüksek limitlerde krediler kullandırılır ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanan tüm emeklilerin kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçları varsa bu borçlar da kapatılır.

Ziraat Bankası Vakıfbank, Akbank, resmi internet sitesine girerek buradan kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler