TBMM geçti: Emeklilere müjdeli haber verildi, Emekliye anında ödeme olacak

Meclis onayından geçen ve emekli maaşı alan vatandaşlara verilecek olan ödemeleriyle ilgili karar paylaşıldı.

TBMM geçti: Emeklilere müjdeli haber verildi, Emekliye anında ödeme olacak

Emekli vatandaşlar için başlatılan kampanyada, kamu bankaları tarafından net ödemeli 50000 TL'ye kadar sizlere ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, kullanabileceğiniz bu krediler, Meclis onayından da geçerek Resmi Gazetede yayınlandı. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak ödenecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, uygun faizlerle kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler. Kamu bankaları üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı sizlere ne kadar kredi onay alacağınızı da belli eder.

EMEKLİYE ÖDEME

Emekli maaş hesabınız üzerinden ödeme almak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapacağınız işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere kamu bankaları destek olarak hızlı bir şekilde ödeme vermektedir. Emekli olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi işlemlerine hemen aynı gün içinde yapmak isteyen tüm vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kredi kullanabilirler. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak 50000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli kredi kampanyasına şubat ayı sonuna kadar devam edeceğini bilmeniz isteniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler