TBMM GEÇTİ! Bankadan hesabı olan tüm vatandaşlara ödeme verilecek

Devlet destekli olarak alabileceğiniz yeni kampanyadan faydalanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası aracılığı ile birlikte bir duyuru paylaşıldı.

TBMM GEÇTİ! Bankadan hesabı olan tüm vatandaşlara ödeme verilecek

Devlet destekli olarak alabileceğiniz yeni kampanyadan faydalanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası aracılığı ile birlikte bir duyuru paylaşıldı. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz ekonomik sıkıntılar sebebiyle birlikte vatandaşlar, kredi almak için kamu bankalarına yöneliyor. Acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyalar da Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları destek ödemeleri vermeye devam ediyor.

Son yapılan kampanyalarda özellikle devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası, uygun faizlerle kredi ödemesi veriyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı sizlere düşük faizli kredi ödemesi yapacaktır.

50000 TL'ye kadar kredi ödemesi...

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ödeme verecek olan Ziraat Bankası, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğin açıkladı.

Ziraat Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kredi kampanyalarına katılabilmeleri için bankaya gitmeden internet üzerinden de işlem yapabilir.

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan kampanyada mobil uygulama üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda 50000 TL 36 ay vadeli, sizlere, masrafsız olarak verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler