TBMM açıkladı: Emekliye Mart ayında ek ödeme verilecek

Emekli maaş alan vatandaşlar için mart ayında ek ödeme verileceği, Meclis onayından geçti.

TBMM açıkladı: Emekliye Mart ayında ek ödeme verilecek

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşların daha önce ihtiyaç kredisi kullanarak kredi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmaları halinde tekrardan 50000 TL'ye kadar, mart ayında gelir belgesiz kredi ödemesi verilecek. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde işlemlerinize hemen yapabilecek ve 50000 TL'ye kadar uygun faizlerle kredi alabileceksiniz.

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız maaşınızın bu bankalar üzerinde alınıyor olması gerekiyor ve internet üzerinden başvuru yapmamız gerekiyor.

Emekli ek ödeme kredi başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, uygun faizlerle kredi ödemeleri, yapabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız hemen aynı gün içinde ödeme alabilirsiniz. Emekli olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kampanyalarına katılmak şartıyla kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, uygun faizlerle ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesabınıza yatırabilirsiniz.

50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşları emekli maaş hesapları üzerinden istedikleri zaman ödemeler verilecektir.