Tam olarak 30.000 TL ödeme olacak, Akbank ve 2 bankadan açıklama yapıldı!

Akbank, ve 2 banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte gelir belgesiz 30000 TL ödeme alabilirsiniz.

Tam olarak 30.000 TL ödeme olacak, Akbank ve 2 bankadan açıklama yapıldı!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartları uygun olmaları durumunda ne kredi notu yüksek olmaları durumunda bankalar tarafından kredi ödemesi veriliyor. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan bu kampanyalara katılabilir ve dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, bankalardan düşük faizle gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

30000 TL'ye kadar başvurunuzu yapabileceğiniz bu bankalarda kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 3 banka üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirmeniz durumunda iş, kredi onayı alacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda istedikleri zaman ödemelerini yapabilecekler ve onaylanan kredileri de istedikleri zaman hesabına yatırabileceklerdir.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden sizlere, SMS atarak da kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden 30000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu, Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden başvuru alınarak gerçekleştiriliyor. Denizbank resmi internet sitesine giriş yaparak, kredi başvurunuzu yapabilir ne kadar ona yazdığınızı SMS ile öğrenebilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI

30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların kredi alabilecekleri bir diğer banka ise Yapı Kredi Bankası olmaktadır. yapı Kredi Bankası üzerinden hem cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS atarak, hemde istediğiniz zaman kredi başvurunuzu internet bankacılığı uygulaması üzerinden gerçekleştirerek, hesabınıza masrafsız 30000 TL ödeme alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler