T.C Kimlik Numarasına Göre 40.000 TL Ödeme Yapılıyor! Hemen Şimdi Başvurarak Ödemenizi Alabilirsiniz

Son günlerde T.C kimlik numarasına göre 40.000 TL ödeme yapıldığı ile ilgili haberler birçok kişinin ilgisini çekiyor. Maddi sıkıntılarını çözmek için kredi desteği arayan kişiler için müjde niteliğinde olan bu habere göre belirlenen kişilerin hesaplarına 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi sağlanacak. Bu özel kredi desteğinden faydalanmak için aşağıda yer alan bankalara başvuru yapabilirsiniz.

T.C Kimlik Numarasına Göre 40.000 TL Ödeme Yapılıyor! Hemen Şimdi Başvurarak Ödemenizi Alabilirsiniz

Sigortalı çalışanların yanı sıra emekli olan vatandaşlar için de yapılan bu yardımlar sayesinde 40.000 TL'ye kadar çıkan kredilerden faydalanmak mümkün oluyor. Üstelik bu kredilere 36 aya kadar vade sağlanması da kredileri avantajlı bir hale getiriyor. Sadece bir kere bile işlem yapmanız durumunda bu kredilere başvurulduğunda ne kadar bir tutara onay verileceği belli oluyor. Eğer banka kredi notunuz düşük değilse gelir belgesiz bir şekilde 36 ay boyunca bu krediye başvurabilirsiniz.

TEB Anında Kredi Başvurusu

Anında kredi başvurusu yapabileceğiniz TEB kısa mesaj yoluyla başvuru yapmanıza da imkan tanıyor. Cep telefonunuzu SMS bölümüne girdikten sonra 44 66 mesaj numarasına T.C kimlik numaranızı yazıp gönderdikten sonra ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmanızın ardından onay gelmesi halinde size en yakın TEB şubesine giderek kimliğinizle birlikte onaylanan krediyi çekebilirsiniz.

headline-1.jpg

Akbank İnternet Kredisi Alma

Akbank'tan internet kredisi almayı istediğinizde bunun için bankanın kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Hem bankanın kendi müşterileri hem de diğer vatandaşlar için özel kredisi seçenekleri bulunmaktadır. Bunun için Akbank Direkt uygulamasını indirerek uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Böylece 40000 TL'ye kadar aynı gün hesabınıza aktarılacak bu kredi için onay alabilirsiniz.

125-milyon-emekliye-mujde-30-bin-tl-odenecek-deprem-etkisi-yaratan-mujdeyi-cumhurbaskani-imzaladi-qaf4.webp

Garanti Bank’tan Kredi Sonuçları Yayınlandı!

40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için anında tek tıkla hemen ve aynı gün içinde hesabına yatırmak isteyenler Garanti Bankası müşterisi olmaları şartı ile internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlem gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilmektedir. 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi, emekli olan ve uzun süredir sigortalı olanlara Garanti Bankası’ndan verilecektir.