Şubat Ayında Ziraat Bankası Bomba Haber Verdi! Bankadan 50.000 TL Ödeme Belgesiz, Kefilsiz Olacak

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni duyuruda, 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ve kefilsiz olarak sizlere ödeme yapacağını açıkladı.

Şubat Ayında Ziraat Bankası Bomba Haber Verdi! Bankadan 50.000 TL Ödeme Belgesiz, Kefilsiz Olacak

Ziraat Bankası şubat ayı içerisinde başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlar, 50000 TL kadar belgesiz kefilsiz ve masrafsız kredi ödemeleri gerçekleştireceğini duyurdu. Belirtilen şartları uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, bireysel müşteri olmaları durumunda kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapacakları işlemlerde 36 ay vadeli kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve onaylanan krediyi kefilsiz olarak hesabınıza yatırabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, on sekiz yaşından büyük olması, kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında da kredi notunun uygun olması durumunda onay alabilmektedir. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, ziraat mobil uygulamaları üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirler. Ziraat Bankası, mobil uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden nakit başvurumuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız işlemlerinize hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi olarak bankanın mobil uygulamasına girerek buradan 7 24 yapabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapmaları gerekiyor ve emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları şart koşuluyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, sizlerde verilen bu bomba, kredi haberine katılabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.