Şubat ayında, IBAN numarasına 45.000 TL ödeme olacak! Bu haber yeni çıktı!

Yeni kampanya açıklandı. Bankalar üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır belli oldu...

Şubat ayında, IBAN numarasına 45.000 TL ödeme olacak! Bu haber yeni çıktı!

45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kampanya başlatan Ziraat Bankası ile birlikte, Denizbank, hem özel bankalar hem de kamu bankası üzerinden sizlere 45000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası ile birlikte, Denizbank hesabı olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, şubelere gitmeden de 45000 TL'ye kadar ödemeleri kendi hesap numaralarına veya iban numaralarına yatırarak alabileceklerdir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası ile birlikte Denizbank, sizlere, bireysel ihtiyaç kredisi olarak vermiş olduğu 45 bin TL, ödemelerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli, toplamda ise 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturmaktadır.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi başvuruları, banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilir veya banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorlarsa da SMS atarak işlem yapabilirler. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç verir ve onaylanan tutarda hesaplara yatırarak kullandırmaktadır.

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise nakit ihtiyacı olması durumunda, Ziraat Bankası şubeleri üzerinden işlem yapabiliyor. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olmaması durumunda da işlem yapıyor ve gelir belgesiz olarak 50000 TL'ye kadar ödeme veriyor. Ziraat Bankası şubesi haricinde internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir ve hızlı bir şekilde nakit kredi onay alabilirsiniz.