Şubat ayı sonuna kadar başvuru yapan kişilere, Garanti Bankası 100.000 TL borçlarını kapatmak için ödeme verecek

Şubat ayının sonuna kadar başvuru yapan tüm vatandaşlarına Garanti Bankası üzerinden 100000 TL borç kapatma kredisi verileceği açıklandı.

Şubat ayı sonuna kadar başvuru yapan kişilere, Garanti Bankası 100.000 TL borçlarını kapatmak için ödeme verecek

Garanti Bankası, yeni yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 100000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. 100 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olup, kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 24 ay vadeli ödeme gerçekleştirileceği açıklandı.

100000 TL kredi kullanarak diğer bankalardaki olan tüm borçlarınızı kapatmak istiyorsanız sizlerde, Garanti Bankası tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası...

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olarak bankadan uygun faizlerle kredi alabiliyor. Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsunuz size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kimlik ve gelir belgenizle birlikte yapabilirsiniz.

Güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu banka kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Garanti Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredisinde borç kapatma kredisiyle birlikte ödemektedir. Garanti Bankası, uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, emekli olmaları durumunda ise emekli maaşları bu bankalar üzerinden alınması istenmektedir.