Şubat ayı bitmeden ödeme alacak emekliye duyuru: 3 banka 30.000 TL ödeyecek

Emekli maaş hesaplarımız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde üç banka üzerinden 30000 TL nakit ödemesi ay sonuna kadar alabilirsiniz.

Şubat ayı bitmeden ödeme alacak emekliye duyuru: 3 banka 30.000 TL ödeyecek

Emekli maaş hesaplarımız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde üç banka üzerinden 30000 TL nakit ödemesi ay sonuna kadar alabilirsiniz. Kamu bankaları olan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte sizlere ihtiyaç kredisi ödemesi gelir belgesiz olarak verilecek. Kamu bankalar, yapmış oldukları emekli bankada kredisi kampanyaları ile birlikte özellikle de emekli olan vatandaşları, gündemde olmaya devam ediyor.

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 30000 TL'ye kadar nakit ödeme alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli ödeme tablosu ile bu bankalar üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Emekli maaşları Vakıfbank, Ziraat Bankası Halkbank üzerinde alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Başvurular nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda 30000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan kimi vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda işlemleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yedi gün yirmi dört saat yapılıyor. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için bankalar üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte başvurunuzu hemen yapabilir, kredi kullanabilirsiniz.

30000 TL kredi başvurusunu, VakıfBank Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden yapacak olan Emekliler daha önce kredi kullanmaları durumunda ve düzenli ödemeler yapmaları durumunda daha uygun faizlerle kredi alabilmektedir. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilir VE kredi ödemesi verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler