Son dakika: Ziraat Bankası Emekliye 189.000 TL ödeme yapacağını açıkladı!

Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlara 189000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı.

Son dakika: Ziraat Bankası Emekliye 189.000 TL ödeme yapacağını açıkladı!

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşların terketmiş olduğu, bankaların başında gelmektedir. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden diledikleri zaman işlemlerini gerçekleştirerek, emekli maaş hesapları üzerinden yüksek limitli krediler kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan emekliler için yapılan son kampanyada 189.000 TL'ye kadar kredi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirileceği açıklandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde katılarak destek kredilerinden faydalanabilirler.

189000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanmanız durumunda sizlere, 12 ay vadeli kredi ödemesi tablosu oluşturularak kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler, nasıl işlem yapabilir?

Ziraat Bankası üzerinden sizlerde kredi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda kredi işlemlerinize hemen aynı gün içinde ek hesaplarınızı yatırabileceğini ziraat mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz kredilerde sizlere en fazla 50000 TL'ye kadar ödeme verilmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıyarak, kredi almak istiyorsanız, Ziraat Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda işlemleri banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte gerçekleştirilmektedir.

En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sizler de 50000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredi kampanyalarına katılarak, hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.