Son dakika: TC kimlik ile ödeme ayın 20’sine kadar devam edecek

Tc kimlik ile başvurunuzu gerçekleştirerek, ayın 20sine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Son dakika: TC kimlik ile ödeme ayın 20’sine kadar devam edecek

Tc kimlik ile başvurunuzu gerçekleştirerek, ayın 20sine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde ödeme verileceği açıklandı. Bu akşam itibariyle yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa TC kimlik ile başvurularını gerçekleştirebilirler ve uygun faizlerle kredi kullanabilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde destek kredilerinden faydalanabilirsin.

BAŞVURU

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte ödeme alabilir.

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan kişilerin bu bankaların üzerinde hesabı olması durumunda kredi notu sorgulaması yapıldıktan sonra ihtiyaç kredisini mobil uygulamalar üzerinden yapabiliyorlar.

Akbank üzerinden SMS ile de kredi başvurusu yapabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek için yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderebilir.