Son dakika... Resmi gazetede yayınlandı: Emeklilere 14.000 TL daha ödeme olacak!

Emekli maaşı alan vatandaşlar, 14000 TL'ye kadar nakit ödemesi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

Son dakika... Resmi gazetede yayınlandı: Emeklilere 14.000 TL daha ödeme olacak!

Resmi gazetede açıklanan ve emekli maaş hesaplarınız üzerinden alabileceğiniz 14000 TL ödemeleriyle ilgili karar çıktı. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalar üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, başvuru yapacak.

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kamu bankaları üzerinden 14000 TL ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere verilecek olan bu krediler, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 ödenmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz ve kredi alabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz kredilerden faydalanabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak da hemen aynı gün içinde kullanabileceksiniz.

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerini almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için banka üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğunuz kampanyalarda, sizlere uygun faizlerle kredi ödemeleri verecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak, onay almanıza olanak sağlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler