Son dakika: Kırmızı kalem olanlara da nakit ödenecek, Kaçırmayın!

Bankalardan daha önce kredi ürünleri kullanıp, kara listeye bir kırmızı kalem listesine düşen kişiler banka üzerinden kredi kullanabiliyor.

Son dakika: Kırmızı kalem olanlara da nakit ödenecek, Kaçırmayın!

Bankalardan daha önce kredi ürünleri kullanıp, kara listeye bir kırmızı kalem listesine düşen kişiler banka üzerinden kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada kara liste ve kırmızı kalem olan tüm emeklilere ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Emekli maaşı alıyorsanız ve kırmızı kalem yüzünden ihtiyaç kredisi alamıyorsanız emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra kırmızı kalem olan borçlarımızı kapatarak, maaş müşterisi olmanız halinde sizlere yüksek limitli maaşınıza göre, kredi imkanları sağlanmaktadır.

Ziraat Bankasından emekli maaş alanlara kredi...

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Ziraat Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlar, kırmızı kalem, borçlarını kapattıktan sonra banka şubesine giderek kimlik gelir belgesi ve borcu yoktur kağıtları ile birlikte başvurularını gerçekleştirebiliyorlar bankanın Genel Müdürlüğüne sunulan bu kredi içerisinde iki gün içerisinde sonuç alıp Emekli Kredisi kullanabiliyorlar.

Kırmızı kalem borçlarınızın kapatılması gerektiğini söyleyen Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü yapmış olduğu bu açıklamada, daha öncede yüksek limitlerde emeklilere kredi verdiği kampanyaları, tekrardan başladığını açıkladı.

Bankalar üzerinden icralık olduysanız bu borçlarınızı kapattığınız halde hala kredi alamıyorsanız emekli maaşını Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra sizlere 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor ve ihtiyaç kredisi kullanmış oluyorsunuz. kırmızı kalem ve kara listede olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, sadece banka şubeleri üzerinden işlemleri yapması gerekmektedir.