Son Dakika: Halkbank 25.000 TL Kredi Verecek, 18 Yaş Üzeri Dikkat!

Halkbank, yeni yapmış olduğu duyuruyla birlikte 18 yaş üzerinde olan tüm vatandaşlara gelir belgesiz 25000 TL krediyi hazırladı.

Son Dakika: Halkbank 25.000 TL Kredi Verecek, 18 Yaş Üzeri Dikkat!

Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank, yapmış olduğu son kampanyalarda, özelliklede bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri vermeye devam etmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizler de 25000 TL'ye kadar bu banka üzerinden kredi alabilirsiniz. 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için kampanya başlatan, Halkbank yapmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasında bireysel müşterilerden bazı şartlar istemektedir.

  • Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığını kullanabilmeleri için internet şifresi oluşturması gerekiyor.
  • Halkbank üzerinden yapılan kampanya katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olması isteniyor.
  • Halkbank Bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kredi puanı 1200 ve üzerinde olması, bankalardan, icralık ve avukatlık bir durumunun olmaması istenmektedir.

Belirtilen bu şartlar dahilinde kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, Halkbank üzerinden diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir ve gelir belgesiz 25000 TL kredi alabilirler.

Halkbank: 25000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 25000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ödeme yapılacak. Halkbank internet bankacılığı uygulaması kullanıyorsanız, daha kolay bir şekilde 25000 TL'ye kadar olan bu kredileri, hesabınıza yatırabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden verilecek olan kredilerde, masrafsız ve gelir belgesiz olarak sizlere işlem yapılmaktadır.