Son dakika... Emekliye yeni ödeme! Cumhurbaşkanı duyurdu

Cumhurbaşkanı emekli olan vatandaşlar için yeni duyuru yaptı. Emekliye müjdeli haber verildi.

Son dakika... Emekliye yeni ödeme! Cumhurbaşkanı duyurdu

Emekli maaş hesapları üzerinden nakit alacak kişilere Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanan yeni nakit kampanyası duyuruldu. Emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alan herkes başvuru yapabileceklerdir. Emekli maaş hesabı üzerinden nakit alacak kişiler banka müşterisi olması durumunda da daha avantajlı kredi alacaklardır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yaptığı bu açıklama ile birlikte kredi kullanmak isteyen ve kendi bankasında emekli maaşı alan kişilere Kredi hizmeti vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olup emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte alabileceğiniz bu krediler 50.000 TL olarak sizlere verilmektedir. 50.000 TL kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak için emekli maaşınız Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden olması durumunda işlem yapabilirsiniz. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda Kredi alabileceğiniz kamu bankaları devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak sizlere işlem yapmaktadır.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşı hesabı üzerinden vereceği bu kredilerde nakit ihtiyacı olan tüm emekliler için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini hesaplara yatırarak yapılandırmaktadır. Emekli maaşı hesabı üzerinden sizler de işlem yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kimliğinizle birlikte yapabilir veya bankaların internet sitesine girerek ön başvuru için kredi başvuru formunu doldurarak ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçları öğrenerek zoruna ödemeler yapılır ve ihtiyaç kredisi olarak ödemeleri 36 ay vadeli olarak geri ödenmesi sağlanır.

Önceki ve Sonraki Haberler