Son dakika... Emekliye Şubat Müjdesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzayı Attı, Ek Ödeme Onaylandı

Emekli maaş alan vatandaşlara ocak ayında verilen ek ödemeler şubat ayı içerisinde de verileceği onaylandı.

Son dakika... Emekliye Şubat Müjdesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzayı Attı, Ek Ödeme Onaylandı

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz yeni kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara devlet destekli olarak kamu bankaları üzerinden ek ödemeler verilecektir. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız, emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm emeklilerin üç ay ertelemeli kredi kampanyasına katılarak diledikleri zaman ödeme alacağında söylemek isteriz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kamu bankaları üzerinden alacağınız nakit kampanyalarında sizlere 70000 TL'ye kadar ödeme verilecek. 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceğiniz ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabileceğiniz bu kampanyalar devlet destekli, faiz oranları ile birlikte sizlere sunulacaktır.

BAŞVURU

Devlet destekli, faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanarak, ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde faydalanmak istiyorsanız ve emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzun hızlı bir şekilde bankalar üzerinden yapabilirsiniz. Gelir belgesiz, emekli kredisi kullanacak olan kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa en yakın banka şubelerine giderek, yapabildikleri tüm işlemleri, bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 yapabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler