SON DAKİKA: Emekliye ödeme haberi: Gece açıklandı ve 3 banka yapacak

Emekli maaş alan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde onay olabilecekleri yeni kampanya hazırlandı.

SON DAKİKA: Emekliye ödeme haberi: Gece açıklandı ve 3 banka yapacak

SON DAKİKA: Emekli maaş alan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde onay olabilecekleri yeni kampanya hazırlandı. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvuruları gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, sizlere düşük limitlerde kredi ödemeleri verilecek.

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Denizbank tarafından yapılan bu kampanyalarda hem kamu bankalarını tercih edilebilir, hem de özel bankalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabilirsiniz.

30000 TL'ye kadar ödenecek olan kredilerde gelir belgesi istenmeden kendi emekli maaş hesabınızın üzerinde olduğu banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, bu ödeme alacaksınız. Kredi ödemelerini alacak olan tüm emekliler, daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olması durumunda başvurularını gerçekleştirebilirler.

EMEKLİYE ÖDEME VEREN BANKALAR

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını, mobil uygulamalar üzerinden yapabilir veya banka şubelerine giderek işlemlerini kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden halledebilir. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu ödemelerde, düşük faizlerle 30000 TL gelir belgesiz kredi daha önce kredi verilen kişilere verilmektedir.

Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için yine banka şubelerine gidebilir veya bankaların mobil uygulamalarını kullanıyorsanız, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları işlemlerde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. Garanti Bankası ve Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri aynı zamanda yüksek limitli borç kapatma kredileri ödemeleri de vermektedir.