Son dakika... Emekliye müjdeli haber var! Emekli maaşlarınıza 20 bin TL ödeme alın!

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 20000 TL kadar nakit almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştireceğiniz bankalar açıklandı.

Son dakika... Emekliye müjdeli haber var! Emekli maaşlarınıza 20 bin TL ödeme alın!

Son dakika haberine göre, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden 20000 TL'ye kadar ödemeler verileceği açıklandı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde verilecek olan bu kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara kamu bankaları destek olarak ödeme verecektir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurunuzu hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.

BAŞVURU

20000 TL'ye kadar verilecek olan bu ödemelerde daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan vatandaşlar öncelik tanınıyor. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişiler, acil para ihtiyacı olmaları durumunda şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılabilir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kredi kampanyalarına katılarak, 20000 TL kadar verilecek olan bu kredilerden faydalanabiliyorlar. Kamu bankaları üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 dakika içerisinde ödeme verilmektedir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbank ben sizlere hızlı bir şekilde kredi işlemi sunar ve onaylanan tutar hesaplara yatırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden değil, başvuru gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen hesaplara yatırabilmeleri için mobil uygulamaları kullanmaları ve internet, şifreler oluşturmaları gerekiyor.