Son dakika: Emeklilere 13000 TL ödeme başladı! Devlet destekli ödenecek!

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 13000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız, devlet destekli kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Son dakika: Emeklilere 13000 TL ödeme başladı! Devlet destekli ödenecek!

Devlet destekli olarak emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz yeni kredi kampanyalarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. 13000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. 13000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar, devlet destekli, faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek, işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kullanabilmektedirler.

36 ay vadeli kredi alabileceğiniz, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada, emekli maaşını kendi bankasından almak şartı ile birlikte vatandaşlara gelir belgesiz, devlet destekli kredi veriyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alanlara müjdeli haber...

Emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanya ile birlikte 36 ay vadeli kredi alabiliyor. Emekli maaş, müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kullanabilecekleri kredi kampanyalarına katılabilmeleri için kamu bankaları üzerinde hesabı olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabınız varsa başvurunuzu gerçekleştirerek, sizler için verilecek olan 13000 TL ihtiyaç kredisi, emekli maaşı hesaplarımıza hızlı bir şekilde yüklenecektir. Bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve şubelere gitmeden de işlem yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden hemen bir internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve bu oluşturmuş olduğunuz internet şifresiyle birlikte bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.