Son dakika... Bankamatik kartına ödeme: TC kimlik numarasından 30.000 TL alınacak!

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden sizlerde 30000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Son dakika... Bankamatik kartına ödeme: TC kimlik numarasından 30.000 TL alınacak!

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden sizlerde 30000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan son dakika kampanyasında kredi ödemelerini, bankamatik kartı hesabı üzerinden alacak olan vatandaşların Yapı Kredi Bankası hesabı olması durumunda hızlı bir şekilde işlem yaparak, 30000 TL kullanabileceğini söylemek istiyoruz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası kredi notuna bakarak ve daha önceki banka, çalışmalarına bakarak onay vermektedir.

30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizler de 36 ay vadeli, bu kredi kampanyasına katılabilir ve bankanın yapmış olduğu işlemler ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Daha önce bu bankadan kredi kullanan veya emekli olup, emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişilere daha avantajlı kredi seçenekleriyle birlikte ödemeler gelir belgesiz olarak verilmektedir.

SMS KREDİ

Sms ile kredi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihine, aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına gönderen tüm vatandaşlara kredi ödemesi veriyor. Bankalar tarafından yapılan bu işlemleriyle birlikte kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarınıza yatırılarak da kullandırılmaktadır. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilir ve Yapı Kredi Bankasının, sizler için hazırlamış olduğu 30000 tl kadar ödemelerden ay sonuna kadar düşük faizden faydalanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler