Son dakika: Bankamatik Kartı Üzerinden 33.000 TL Ödeme Olacak, 3 Banka Duyurdu!

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden 33000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz, bankalar yayınlandı.

Son dakika: Bankamatik Kartı Üzerinden 33.000 TL Ödeme Olacak, 3 Banka Duyurdu!

3 banka üzerinden de sizlere uygun faiz oranları ile birlikte verilecek olan nakit kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte gerçekleştiriliyor. Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanya daha önce 15 bin TL'ye kadar verilmekteydi ve şimdilerde ise ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 33000 TL'ye kadar ödeme verilmektedir. Banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli ödeme yaparak, sizlerde kredi notumuza göre, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

3 banka üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

1- Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka politikalarına uygun olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da bu bankadan başvuru yapabilirsiniz. 44 25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

2- Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda işlemleri internet bankacılığı uygulaması olan Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapabilir. 33000 TL kredi başvurusunu bu banka üzerinden yapan vatandaşlar, 36 ay vadeli ödemeli kredi alabilirler.

3- Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek, 33000 TL kredi alacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde işlem yapabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinize 44 11 numarasına mesaj göndermeniz gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler