Son dakika, bankamatik kartı hesabı üzerinden 15.000 TL nakit ödemesi verilecek

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden sizler de acil ihtiyacınızın olması durumunda 15.000 TL nakit ödemesi alabilirsiniz...

Son dakika, bankamatik kartı hesabı üzerinden 15.000 TL nakit ödemesi verilecek

Bankalar yapmış oldukları kampanyaları ile birlikte gündemden düşmüyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların aynı gün içinde ödemeleri alabilecekleri ve bankamatik kartı hesapları üzerinden işlem yapabilecekleri kampanyalar açıklandı. Bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirerek belirli şartlar dahilinde Kredi ödemelerine hızlı bir şekilde hesaplarına yatırabilecekleri Yapı Kredi Bankası kredi kampanyası duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük olması 65 yaşından küçük olması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda bankamatik kartı hesapları üzerinden işlem yaparak kredi kullanabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası hesabınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar banka müşterileri olmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemelerini alabilecekler ve diledikleri zaman kredi başvurularını yaparak hesaplarına ödemeler alabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir ve kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte vatandaşlara sunulmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda Yapı Kredi Bankası aynı zamanda sizlere sms ile ve mobil uygulamalar üzerinden kredi verebildiği gibi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu dolduran vatandaşlara da kendi bankamatik kartı hesapları üzerinden 36 ay vadeli Kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler