Son dakika… Banka müşterisi olan herkes ödeme alıyor, Akbank duyuru yaptı!

Akbank tarafından yapılan yeni duyuruyla birlikte nakit ihtiyacı olan kişilere hemen ödeme verileceği açıklandı.

Son dakika… Banka müşterisi olan herkes ödeme alıyor, Akbank duyuru yaptı!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kredi kampanyasında banka müşterisi olan herkes yüksek limitli kredi ödemeler alabiliyor.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştiriliyor.

Akbank Bireysel tüketici kredisi kampanyası adı altında başlatılan bu kampanyalarda, sizlere 100000 TL'ye kadar limit hazırlandı ve başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte nakit kredi ödemenize hesaplarınızı yaptırabileceksiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank üzerinden kredi kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlara 100000 TL'ye kadar ödeme veriliyor.

Kredi notu hemen aynı gün içinde sonuçlanan ve uygun faizlerle kredi alacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması, kullanılması isteniyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemenizi hemen hesaba yatırabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşları 5 dakikada sonuç veriliyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi bu bankanın SMS servisiyle birlikte de yapabiliyorsunuz. Sms ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms ile kredi başvurusunda bulunarak onay alan tüm vatandaşlar istedikleri zaman en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusunu, bankadan gerçekleştirebilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler