Son dakika... Akbank hesabı olanlara 44 bin TL ödeme oldu! Vatandaşlara yönelik kampanya

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 44.000 TL kredi işlemleri başladığı açıklandı.

Son dakika... Akbank hesabı olanlara 44 bin TL ödeme oldu! Vatandaşlara yönelik kampanya

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu yeni gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusunda kendi bankasında hesabı olan tüm vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda ödeme vereceğini açıkladı. Akbank son zamanlarda yapmış olduğu gelir belgesiz krediler ile birlikte adından söz ettirirken ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara dökülen politikalar ödemeler uygun faizlerle hızlı bir şekilde verilerek vatandaşların hesaplarına yatırılmaktadır.

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda Kredi başvurularını internet bankacılığı uygulaması üzerinden de bankanın internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabileceği gibi aynı zamanda Kredi başvurusunu cep telefonları üzerinden SMS atarak da yapabilir.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri sizleri 5 dakika içerisinde verilir ve onaylanan tutar hesaplarınızı yatırılarak aynı şekilde kullandırılmaktadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka müşterisi olan tüm vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak için Akbank direkt uygulamasını kullanarak yapacakları işlemlerde diğer Kredi kampanyalarına nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi alabileceklerdir.

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu Kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlara uygun olarak Kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler