Son dakika açıklama geldi: Garanti bankası 23000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için 23000 TL'ye kadar nakit ödeme yapılacağı açıklandı.

Son dakika açıklama geldi: Garanti bankası 23000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebiliyor. Şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşları uygun faizlerle ödemeler gerçekleştiriliyor.

Emekli maaş hesabı olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan her vatandaşın belirli kredi politikalarına uygun olarak alabilecekleri bu kredi ödemeleri Garanti Bankası üzerinden gelir belgesiz 23000 TL olarak yapılıyor. Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için sürekli güncel kredi kampanyaları başlatan Garanti Bankası, son yapmış olduğu kampanyanın süresini uzattığını açıkladı. Acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen kampanyada kredi şartları uygun olursanız, gelir belgesiz 23000 TL, bu banka üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Garanti Bankası, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden gelir belgesi vermeden kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız bu banka hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi, Garanti Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsin.

Garanti mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek, haftasonu olsa bile hesabınıza onaylanan tutar yatmaktadır. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar da daha yüksek limitlerde krediler kullanabiliyorlar. Emekli maaşınızı ilk defa Garanti Bankasına taşıyarak, kredi almak istiyorsanız da aynı zamanda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasını aynı zamanda bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.