Son 5 gün: Ziraat bankası hesabı olanlar dikkat! İşlem yapmanız gerekiyor

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşları 5 gün içinde başvurularını gerçekleştirmeleri halinde işlem yapmaları için uyarı verildi.

Son 5 gün: Ziraat bankası hesabı olanlar dikkat! İşlem yapmanız gerekiyor

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşları 5 gün içinde başvurularını gerçekleştirmeleri halinde işlem yapmaları için uyarı verildi. Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada ihtiyaç kredisi olarak 50000 TL kadar ödeme vereceği yeni bir kampanya hazırladı ve bu kredilerde uygun faizlerle, vatandaşlara kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında 50000 tl kadar vermiş olduğu bu kredilerde, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların kendi banka hesabı olması durumunda 5 gün içinde işlem yapmalarını istiyor. 5 gün içinde yapacağınız tüm işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemelerinde hızlı bir şekilde faydalanabilecek ve kredi ödemelerinizi hesabınıza yatırabileceksiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi banka müşterisi olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu şubelere gitmeden de yapabiliyor.

Ziraat Bankası İnternet bankacılığı uygulaması, şifresi alarak başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve bu bankanın, sizler için vermiş olduğu 1.69 faiz oranlarından yararlanarak 5 gün içerisinde düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. Emekli olan ve emekli maaşı olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde de Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde mobil uygulamalar üzerinden hesaplarına yatıracağını duyurdu. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlem yaparak, kredi kullanacak olan kişiler, masrafsız olarak işlem yapabilirler.