SMS kredi kampanyası ile parlayan QNB Finansbank, yeni kampanyasını da tanıttı!

Sms ile kredi başvurusunu yaparak hızlı bir şekilde onay alabileceğiniz, Finansbank üzerinden yeni kampanya duyurusu paylaşıldı.

SMS kredi kampanyası ile parlayan QNB Finansbank, yeni kampanyasını da tanıttı!

75000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Finansbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. 24 ay vadeli kredi kampanyasına katılarak, Finansbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların bireysel kredi politikalarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek başvurunuzu yapabilecek ve kredi ödemeleriniz hesaplarımıza yatırarak hemen kullanabileceksiniz.

Nakit kredi ödemelerinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kredi puanı 1600 ve üzerinde olması durumunda SMS atarak da gelir belgesiz olarak 75000 TL kredi kullanabiliyor. Daha önce bankadan kredi kullanan vatandaşların düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda ise Finansbank'ın mobil uygulamasına girerek buradan kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan krediyi hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan yeni kredi ödemelerinde uygun faizlerle işlem yapılmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, bu bankadan hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır.