SMS atarak hemen onay alınacak! Bankadan yeni açıklama geldi! 30.000 TL ödeme...

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı ve başvuruları, SMS ile yapılacağı duyuruldu.

SMS atarak hemen onay alınacak! Bankadan yeni açıklama geldi! 30.000 TL ödeme...

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda hep 5 dakika içerisinde sonuç verilen bir kampanya hazırlandı. Cep telefonu üzerinden mesaj atılması durumunda, TC kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılacak ve dilediğiniz zaman bu kredilerin ilgili bilgileri, hesabınızı nasıl alacağınız hakkında ihtiyaç kredisi kullanacaksınız.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra ihtiyaç kredisi kampanyasını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşteriler, Yapı Kredi Bankası kredi politikalarına uygun olmaları durumunda uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada bireysel müşterilere cep telefonları SMS ile kredi haricinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden banka şubeleri üzerinden ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı.

30000 TL kredi kullanmanız durumunda ilk taksit ödemesinde 45 veya 90 gün ertelemeli olarak işlem yapabilecek, toplamda da 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak, bankadan düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmış olacaksınız. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler banka kredi notu uygun olması durumunda istedikleri zaman kredi başvurusu gerçekleştirebiliyor.

Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girdikten sonra buraya Bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasına gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde mesaj atılan cep telefonuna ne kadar onay aldığınızı mesajı gelir. 30 bin TL'ye kadar değerlendirme olur. Kredi onayı aldıysanız en yakın banka şubesine kimlikle giderek cep telefonunuza gelen tutar kadar krediyi kullanabilirsiniz.