Şimdi açıklandı: 2 banka üzerinden emekli vatandaşlara borçlarını kapatmak için 77000 TL ödenecek!

Emekli maaşı alan vatandaşlar borçlarını kapatmak için bu iki banka üzerinden 77000 TL ödeme alacak.

Şimdi açıklandı: 2 banka üzerinden emekli vatandaşlara borçlarını kapatmak için 77000 TL ödenecek!

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerle birlikte borç kapatma kredisi kullanacak olan kişileri hemen aynı gün içinde destekleyebilecek bir kredi paketi hazırlandı.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler ve diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilirler.

Banka üzerinden kredi kullanarak düşük faizli özel bankalar aracılığı ile kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler için kampanya başlatan Garanti Bankası, yaptıkları 77000 TL kredi kampanyasında 24 ay vadeli ödeme verecek. 2 banka üzerinden de gerçekleştirilen bu nakit kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi ödemelerini gerçekleştiren bu bankalar ve ayni şartlar dahilinde borç kapatma kredisi ödemesi de hızlı bir şekilde vermektedir.

ZİRAAT BANKASI BORÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden borç kapatma kredisi alabilir. 77000 TL'ye kadar kullanacağınız kredi ve sizde diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçları kapatılarak destek verilir.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kak vatandaşlardan banka müşterisi olması durumunda kredi başvurusunu internet üzerinden yapabilir, kredi başvurusunu aynı zamanda banka şubelerine giderek te kimlikleriyle birlikte yapabilirler.