Sigorta girişi olan herkese ödeme: 45 bin 400 TL ödeme alınacak, Duyuru yapıldı

Bankalarda, sigorta girişi olan vatandaşlara 45400 TL nakit kredi ödemesi verileceği, banka tarafından açıklandı.

Sigorta girişi olan herkese ödeme: 45 bin 400 TL ödeme alınacak, Duyuru yapıldı

Bankalarda, sigorta girişi olan vatandaşlara 45400 TL nakit kredi ödemesi verileceği, banka tarafından açıklandı. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada, düşük faizlerle 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara Gündoğdu. 45400 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız sizlerde sigorta girişinizin olması durumunda ve son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda bankalar üzerinden kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası, kendi politikalarına göre, vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, emekli olan vatandaşlara da ayrı bir kredi paketi hazırladı ve emekli maaşlarını kendi bankalarına taşımaları durumunda yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bankalar üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterilerin, sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda kredi puanı 1100 ve üzerindeyse sadece kimlikleriyle birlikte en yakın Ziraat Bankası veya en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların hemen aynı gün içinde işlemleri gerçekleştirilir ve uygun faizlerle ödemeler, hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası, emekli olan vatandaşları da ayrı bir kredi imkanı sağlarken diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız için eğer bu bankalardan kredi almak istiyorsanız, sadece banka şubeleri üzerinden işlem yapabilirsiniz. En düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara en yakın banka şubesi internet sitesi ve internet bankacılığını kullanarak diğer kampanyalara da göz atabilir ve başvurularını bu şekilde yapabilmektedir.