SGK destekli ödemeler olacak! Emekli ve çalışan kişilere hemen 100.000 TL ödenecek

Sgk destekli olarak emekli maaş alan vatandaşlar için 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

SGK destekli ödemeler olacak! Emekli ve çalışan kişilere hemen 100.000 TL ödenecek

Sgk destekli olarak emekli maaş alan vatandaşlar için 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Sgk destekli olarak hem kamu bankaları üzerinden hem de özel bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği duyuruldu. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusu yapabiliyor.

Sgk destekli olarak ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve 100000 TL 24 ay vadeli onay alabileceğiniz, Ziraat Bankası banka müşterisi olan kişilere öncelik tanıyor. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve uygun faiz oranlarıyla birlikte işlem yapmak istiyorsanız sizlerde kredi başvurunuzu yaparak, hemen işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız siz banka müşterisi olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyası için Ziraat Bankası şubelerine gidebilirler.

Sgk destekli olarak kredi alabileceğiniz bir diğer banka ise Garanti Bankası olarak biliniyor. Garanti Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi başvurusunu bireysel olarak yaparsanız devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak sizlere 100000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hemde borç kapatma kredisi ödemesi yapılar. Garanti Bankası, 24 ay vadeli olarak vereceği bu krediler haricinde sizlere daha yüksek limitlerde de ipotek karşılığı kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Garanti Bankası, özelliklede kendi bankasından emekli maaş alan vatandaşlara kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde yaparak emekli maaş hesapları üzerinden SGK destekli kredi vermektedir.