SGK destekli, Garanti Bankası üzerinden 75000 TL ödeme verilecek! Banka bu krediyi hemen hesaba atacak

Sgk destekli olarak Garanti Bankası üzerinden sizler de 75000 TL 24 ay vadeli ödeme alabilirsiniz.

SGK destekli, Garanti Bankası üzerinden 75000 TL ödeme verilecek! Banka bu krediyi hemen hesaba atacak

Garanti Bankası, 2023 yılı içerisinde yapmış olduğu yeni kampanyaları ile birlikte nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirmeye devam edeceğini resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden açıkladı.

Garanti Bankası, son yapmış olduğu kampanyada, özelliklede emekli maaş alan vatandaşlar ile birlikte uzun süredir sigortalı olarak aynı işyerinde çalışan vatandaşlara SGK destekli olarak 75000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi vereceğini duyurdu.

Garanti Bankası üzerinden sizlerde, SGK destekli olarak ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kullanabilirsin.

Sgk destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Garanti Bankası müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda destekli kredilerden faydalanmak istiyorlarsa, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda bu bankalardan hemen ödeme alabiliyor.

Sgk destekli olarak verilecek olan kredi kampanyalarında başvuru kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların hemen aynı gün içinde işlem yapılabileceğini onaylanıyor. Sgk üzerinden destekli olarak kredi almak istiyorsanız, Garanti Bankası müşterisi olan tüm vatandaşlar, 3 ay ertelemeli, bu kredi kampanyalarına katılabilir.

Sgk destekli kredi başvurusu banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapılıyor. Sgk destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuruları gerçekleştirecek tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri veriyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu bankanın kredi kampanyasına, aynı zamanda emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak da hemen alabiliyor.

Emekli maaşınızı Garanti Bankası şubesini taşıdıktan sonra başvuru yaparak, diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı da kapatabilir ve kredi kullanabilirsiniz.