SGK destekli emekli olan kişilere 3 bankadan ödeme! En düşük 40000 TL olacak şekilde verilecek!

Sgk destekli olarak sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kamu bankaları üzerinden destek kredilerinden faydalanabilirsiniz.

SGK destekli emekli olan kişilere 3 bankadan ödeme! En düşük 40000 TL olacak şekilde verilecek!

Sgk destekli olarak sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kamu bankaları üzerinden destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. Sgk destekli olarak alacağınız bu kredilerden faydalanacak olan tüm emekleri en düşük 40000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi verileceği açıklandı.

40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Hemen aynı gün içinde kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman bu bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, emekli maaş hesabınız üzerinden sizlere işlem verecek olan 3 banka üzerinden duyuru paylaşıldı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emeklilere 40000 TL nakit ödeme gelecek...

3 banka üzerinden de emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli yeni kredi paketine hemen başvuru yapabilirsiniz. 40000 TL kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirilecek ve nakit ödemeleri hesaplara yatırarak, sizlere kullandırmaktadır.

40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemeleri almak istiyorsanız, 3 banka üzerinden de hesabınızın olması veya maaş müşterisi olmanız durumunda kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit kredi imkanından faydalanmak için şubelere gitmeden, bankanın internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler