Saat 8,9,10'dan sonra hesaplarınızı kontrol edin! Sabah hesaplara 50000 TL ödeme olacak

Saat 8 ve 10 arasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka tarafından 50000 TL'ye kadar düşük faizli kredi ödemesi yapılacak.

Saat 8,9,10'dan sonra hesaplarınızı kontrol edin! Sabah hesaplara 50000 TL ödeme olacak

QNB Finansbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişiler, yarın sabah itibariyle ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 50000 TL'ye kadar kredi ödemelerine en düşük faiz oranları ile birlikte istedikleri zaman alabilir. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilerin tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi ödemelerinde hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

En yakın banka şubesi üzerinden başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve nakit kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyaları katılmak isteyen tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılır ve mobil uygulamalar üzerinden de kredi kullandırılır. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşların alabilecekleri bu kredi kampanyalarında katılabilmeleri için en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yöntemi olmaktadır.

SMS KREDİ

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan kişiler cep telefonları üzerinden kendileri mesaj atabilirler. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tc kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde hesaplara yatırarak kullanmaktadır. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte de onay alabileceğiniz bu kampanyalarda mobil uygulama kullanan vatandaşlar, internet bankacılığı üzerinden kredi alabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler