Saat 20:35 de açıklandı! TC kimlik numarasına göre 34000 TL ödeme yapıldı!

Tc kimlik numarası üzerinden sizler de 34000 TL'ye kadar nakit kullanabiliyorsunuz.

Saat 20:35 de açıklandı! TC kimlik numarasına göre 34000 TL ödeme yapıldı!

Son zamanlarda yapılan kredi kampanyalarından birtanesi olan Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlara verilmektedir. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan kampanyalardan Yapı Kredi Bankası, bu akşam itibariyle ihtiyacı olan tüm vatandaşları 34000 TL gelir belgesiz ödeme vereceğini açıkladı. 34000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilecektir.

Banka müşterisi olan vatandaşların yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için 34000 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecektir.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında özelliklede bireysel müşterilerin kredi notu yüksek olması durumunda cep telefonları üzerinden mesaj atarak ta banka şubelerine gitmeden kredi alabileceği söyleniyor. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru gerçekleştirecek olan kişiler SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atması isteniyor.

Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi de gün ay yıl olarak yazdıktan sonra bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz halinde, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmış olacaksınız. yapılan bu kredi başvurusu sonrasında değerlendirmeye alınacak ve 5 dakika içerisinde ne kadar onay aldığınız hakkında bilgiler sizlere gönderilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler